| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o declaratie de dragoste pentru Mos Craciun? E pentru un spectacol si nu am nici o idee cum as putea sa o facsigh si daca mai aveti cateva idei de cum as putea sa il cuceresc pe Mos Craciun, in afara de cantec, poezie si aceasta declaratiehee hee

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Mos Craciun, acum, de-Ajun
As vrea sincer sa iti spun
Cate de mult eu te iubesc
Te ador, te pretuiesc.
De mica tu imi aduceai
Cadouri, inca-mi amintesc
Cum asteptam, copila fiind
Sub pomul deja-mpodobit
Cadoul cu inflacarare.
si-acum, e randul meu se pare
Sa`ti daruiesc iubirea mea
si-acum, in prag de sarbatori
"Te iubesc!".

E cam aiurea da' na... am incercat rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

E un concures de Miss Craciunita.Asta e una din probe in care eu trebuie sa il cuceresc pe Mos cu o declaratie de dragoste.

| Kenny a răspuns:

Sau cu asta =))
http://www.youtube.com/watch?v=UT8LUOwlPtw
Ar fi chiar tare sa canti asta intr-o sceneta :))

| Lili_4370 a răspuns:

Este prima data cand vad in acelasi context declaratie de dragoste, cucerire si Mos Craciun. Scuza-ma dar fara detaliile aferente - scena de teatru, balet contemporan, scurtmetraj modernist/futurist - in care tu sa il cuceresti pe Mos Craciun cu o declaratie de dragoste mi se pare cea mai stupida intrebare pe care am citit-o aici. No offence.