| ozzyyy a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un program? vreau acela cu care sa pot vorbi cu cineva pe mess dar fara sa pun microfonul la gura.nu gasesc nicaieri dar stiu care il au.insa eu nu am nicio treaba cu ei ca sa imi dea programulcryingcrying

1 răspuns:
| covexrobu a răspuns:

Ala nu este program iti trebuie un microfon bun ca sa nu trebuiasca sa il bagi in gura. Daca iti cumperi un microfon mai bun care este putin mai scump poti sa il folosesti si sa fi auzita chiar daca este la 30-40 de cm de gura ta acel microfon ideea este ca trebuie sa vorbesti putin mai tare ca sa auda si cealalta persoana.