| afrodita3333 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine?happyMiercuri o sa ma duc la o colega acasa sa o vopsesc si acolo va mai fi si o fosta colega de a noastra cu care obisnuiam sa ies si eu dar nu am mai facut-o pentru ca am considerat ca nu prea avem nimic in comun si ma saturasem sa rad fals la glume proaste de fiecare data cand ieseam.Nu am mai vb cu ea de vara trecuta si probabil ma va intreba ceva de genul "de ce nu am mai sunat?"iar eu nu stiu ce pot sa-i raspund.Deci,aveti idee ce as putea spune?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii spui simplu ca nu ai avut timp, ai fost ocupata[nu cred ca trebuie sa-i dai ei explicatii detaliate]

| Nolkyz a răspuns:

Poti sa ii raspunzi prin "de ce nu m-ai sunat tu?"

| crazyblue a răspuns:

Fa pe prostul.Intotdeauna merge. Ia o atitudine glumeata si schimba subiectul cand vine vorba de inrebarile acelea. Daca rade si ea, ai scapat.

| Music4life a răspuns:

Cred ca-ti faci prea multe griji probabilnci ea nu mai este foarte interesata de tine, daca era probabil tesuna ea.
Trateaza problema la rece.

| Sandra2571 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, poti sa te faci ca ploua ( ca n-o auzi) sau poti sa ii spui ca ai fost ocupata si ai si uitat sa o mai suni, sau sa schimbi subiectul. Bafta :*

| 345325143 a răspuns:

Poi raspunde-i cu indiferenta, arata-i ca te-ai schimbat ca nu mai esti acceiasi fata de vara trecuta.Asa o sa inteleaga de ce nu ai mai sunat-o si nu ati mai vbhappy:d

| Bubbbu a răspuns:

Pai... ii spui ca ti-ai schimbat telu. si ca ti s-a sters nr ei din agenda:*