| brunetteee a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine, deci mi-am activat internet pe mobil (am nokia n 70)si daca vreau sa intru pe un site sau p mess imi zice ca, conexiunea la pachete de date este imposibila cam asa ceva, am intrat si in setari la pachete de date acolo dar degeaba ca tot nu merge sad. pls cine ma ajuta si pe mine dau fundita daca imi zice cineva ce sa fac si reusesc :d,, multumesc

Răspuns Câştigător
| lildex a răspuns:

Daca totusi ai credit incearca sa instalezi setarile automate. le gasesti pe site-urile operatorilor. vodafone sau orange. la cosmote nu stiu sigur daca le au. setarile lepoti primi prin mesaj direct pe telefon(cel mai simplu) sau prin email si le faci manual. sper sa reusesti. daca nu mai revino cu o intrebare.

1 răspuns:
| Fallen Angel a răspuns:

Pai fi sigur ca ai credit in primul rand. Stii ca fara credit nu poti sa intri. Asta am patit si eu si nu mi-am dat seama singura. Mi-a spus cineva. Deci asta zic eu. Daca nu e asa nu stiu.