| Assiral a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu statusuri noi si frumoase? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare…

Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade

Domina ca sa nu fii dominat!

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea

E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini…

Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING!

Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale…

Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE!

Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

Distanta e facuta ca sa iti fie dor, nu ca sa inseli.

Dragutzo. Iti place sa furi iubiti? Fi atenta, ca mie imi place sa mut dinti.

Ce e al meu, e al meu. NU atingi, NU privesti! Ai inteles, papusa?

Ochii care nu se vad, se uita!

Daca iubiesti doua persoane in acelasi timp, alege-o pe a doua. Daca ai fi iubit-o pe prima, nu exista a doua!

Rau cu rau dar mai rau e fara rau! Cine l-ar putea inlocui pe dobitocul tau?!

Fii atent sa vezi cum doare! Cand o sa ma vezi nepasatoare.

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa nu lase urme.

Mana a scris; nu stiu pentru cine! Dar inima imi spune ca e pentru tine love struck

Nu exista fete bune si fete rele. Fetele rele sunt fetele bune care s-au saturat sa fie dezamagite!

Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Nu te lua de mine sau de familia mea sau de familia altuia, că poate n-au bani. Cartierele sunt pline de copii orfani...
Ziua dorm dus ca scriitorii, noaptea stau treaz ca vampirii, ma trec fiorii...
Un gram de minte şi o tonă de tupeu pe unii.
Eu deja numai simt pic de iubire, sunt gol... Incet, incet parca in mine creste un alt om
Ajuntă-mă să dispar, în vis să par, om fericit. Aţipesc, mă trezesc... Bine am venit!
Prietenii n-au preţ, tu o să ai! Hai la mai bine, mult noroc, paharu' sus! Ce-am avut de spus, am spus. Nu eşti ce pari a fi, ştiu adevărul! Prietenie... Condiţionată de limita de credit…