| MestecGuma a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi fac un blog [ blogspot ] stiu sa fac. unul dar ma refer la aspect. nu ma prea pricep sa`mi lase un id ori aici ori prin mesaj
funda

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti faci blogul prin ucoz.ro. mi se pare ca e cel mai potrivit pentru incepatori si pe parcurs (cand mai obtii cunostinte in domeniu) poti face modificari mai "complexe".
plus ca au forum. ucoz.ro unde gasesti foarte multe materiale despre creare/personalizare si nu numai, precum si persoane care iti pot oferi ajutor la nevoie...
spor

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Conteaza parerea tabatting eyelashes

| nananaan a răspuns:

Dai add la adeliiinaa@yahoo.com