| alexa97 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am o mare problema, vreau si eu sa imi reincarc cartela dupa un numar cu abonament ( cartela mea e de Vodafone), tatal meu a facut asta de N`ori dar problema e ca el e plecat si se intoarce saptamana viitoare acasa, iar pana atunci nu pot sta fara credit pe telefon ( groaznic sa nu poti vorbi ). Cine ma ajuta si pe mine va rog? dau fundita big grinbig grin:X

2 răspunsuri:
| alle332 a răspuns:

Iti dau eu credit spune-mi nr pe un mesaj privat

| alexa97 explică:

Ms mult, dar nu vreau sa raman datoare :p am deja un abonament de pe care pot trimite ...Doar vreau sa stiu si as vrea din tot sufletul sa aflu (poate asa nu o sa ii mai cer nimanui)...