| ala11 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi iau petarde de orice fel, dar sa fie din Satu Mare!

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Petardele de orice fel sunt foarte periculoase si iti pot face un rau mare.
Din aceasta cauza nu este bine sa iei petarde de orice fel ci doar cele care sunt omologate de stat ca fiind sigure si nepericuloase

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Du-te la piata, dar grabestete ca numai sunt multe sad. Am fost si eu ieri pachetele picolo sunt : 3lei, 3, 50 lei Care pusca de 2 ori 100 de bucati: 30 de lei care pusca de 3 ori 200 bucati : 60 de lei! Preturile mai cresc! ( Du-te la oricare piata ca sunt, tineti ochii deschisi )

| moldo15 a răspuns:

Nu conteza de unde sunt ca le iei prin posta sau ceva si eu caut petarde si nu gasesc pe nimeni care vinde