| VivaPitikk a întrebat:

CIne mai imi da si mie jocuri ceva de genu : jocul cu farasul. scoate mizera din faras din doua miscari. din chibrituri sau orice jocuri. happy Sau din astea [nu stiu cum se numesc] daca amesteci aia cu aia iti da aia adica curiozitati daca. se intampla aia dar sa fie adevarate si sa le pot practica

1 răspuns:
| Mallmagazin a răspuns:

Tenisi, bascheti si adidasi Adidas, Nike, Londsale,
Kangol, Lee Cooper, Gola, Fred Perry, Plims, Nanny State, Kings Way si altele.
Vizitati un magazin On-Line foarte tare!
www.mallmagazin.ro, E-mail: comenzi@mallmagazin.ro, Tel 0733779661/ 0768978090,
YMessenger: mallmagazin