| deutzza2 a întrebat:

Cine poate să îmi dea niște statusuri despre prietenie? La cele mai frumoase dau fundăă

Răspuns Câştigător
| PtcNymphee a răspuns:

Ce numesc eu prieteni seamănă cu o barcă mică, dacă mă duc la fund, mă bazez că mă ridică!; Astazi cazi, te ridici, maine-ti trece.Iti amintesc ca unde-s doi puterea creste..Ca impreuna trecem peste tot.Ca o prietenie trece si prin foc.:X; Prietenia e un ocean pe care multi vor sa il strabata, dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca; Cei mai buni prieteni te fac sa uiti de momentele proaste, si te ajuta sa te bucuri si mai mult de cele frumoase! ♥; Şi mi-ai spus cândva: ' Tu eşti cea mai bună prietenă a mea '. Dar se pare că ai uitat acest cuvânt, şi te-ai pus cu băiatul pe care-l iubeam cel mai mult!;