| maya_1225 a întrebat:

Cine si-a comandat extensii de pe site Lien style ( http://www.extensiidepar-oferte.ro/ )? sunt naturale si de incredere persoanele de acolo? cine nu stie cu siguranta, rog sa nu raspunda, multumesc frumos! dau funda!

1 răspuns:
| SorinaU a răspuns:

Te asigur ca sunt de foarte buna calitate.eu mi am cumparat extensii de pe acest site si sunt foarte multumita...parul este natural si se aranjeaza suuper.eu una recomand lien style pentru ca am testat produsele lor si-mi plac.