| adilazar98 a întrebat:

Cine spune cel mai tare banc posibil primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Intr-o seara Maria il roaga pe Ion sa mulga el vaca. Acesta accepta. Dar vaca nu-l prea cunostea si tot dadea cu picioarele din spate si-i varsa laptele. Ion o leaga cu funia de un picior, vaca dadea cu celalalt. Si cum alta funie nu avea, isi scoate cureaua de la pantaloni si o leaga si de celalat picior din spate.
Si pentru ca Ion nu mai venea odata cu laptele, Maria vine in grajd si-l vede pe Ion in spatele vacii cu pantalonii cazuti si injurand de ce nu sta vaca:
- Ce faci Ioane?
- Apai f** vaca, tu Marie, ca daca-ti spun ca vreau s-o mulg nu ma crezi.
rolling on the floor

-Iubitule, spune-mi ceva
-Soarele meu!
-Bine, dar acum e noapte.Nu se potriveshte.
-Bine, bezna mea!

| CandyTetris a răspuns:

Erau 2 soti, happily married de vreo 30 de ani.Prima zi de casatorie sotul aduce un geamantan mare pe dulap si ii spune nevest'i sa nu se apropie de el. Dupa 30 de ani:
-30 de ani nici macar nu am adus vorba de geamantanul tau, asa ca, macar atata merit sa vad ce-i in el.Asa ca sotul deschide geamantanul care era plin cu bani, si deasupra lor 3 cartofi
-Pai si ce inseamna asta?
-Fiecare cartof reprezinta cate-o femeie cu care te-am inselat.
Nevasta in gandul ei "3 femei in 30 de ani? se putea si mai rau"
-Bine, si cu banii ce-i?
-De fiecare data cand s-a umplut geamantanul am vandut cartofii la piata.

| Alexutza0802 a răspuns:

Basescu si Boc pe un vapor, vaporul se scufunda cine scapa? Poporul ROMANlaughing)