| razvan281 a întrebat:

Cine stie cand apare pe interet Naruto Shippuden movie 4 cu subtitrare romana
daca stit vreun site de pe care sa il gasesc...

6 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

PE 27 aprilie apare sub in eng! Va aparea sub in romana pe www.anime.kage.ro!
P.S Nu cred ca va aparea chiar pe 27 sub in romana dar pana pe 30 cred ca va fi online!

| Naruto01 a răspuns:

Eu din cate am inteles va aparea vara asta cu subtitrare in romana, dar nu sunt sigura.Site-ul inca nu il stiu dar ai putea incerca pe www.peteava.ro.Momentan nu este decat descrierea.

| Naruto01 a răspuns:

Scuze pentru momentanul ala.Doar www.peteava.ro