| GigglesToDay a întrebat:

Cine stie castigatorul de la emisiunea Burlacita, nu va dati cu parerea vreau un raspuns sigurhappyfunda

8 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna Krista

Castigatorul a fost Andrei Jilavu

Sper ca am putut sa te ajut

Numai bine iti doresc si pupici :*, Maryan

| música a răspuns:

Eu am vazut emisiunea si stiu ca a iesit castigator el.in fine poate m-am inselat eu, dar o sa aflam pe parcurs.eu cred ca el este

O seara placuta sa ai :*, Maryan

| GigglesToDay explică:

Jilavu nulaughing pentru.ca am vb cu el si nu vrea sa-mi zicaraised eyebrows

| GigglesToDay explică:

Doamne el nu e a vrut sa iesim afr LOLrolling on the floor)

| Andreeea_2224 a răspuns:

Nu are cum Jilavu pentru ca a iesit` Joi`impreuna cu Claudiu`[mutulica]...
E dintre Alin si Stefan`...
Cred` ca Steann`.
Dar am vazut ca se va saruta cu Botezatu`,
deci=> Stefan sau Botezatu`.
Ma rog` Il va alege pe Stefan`[cred].dar nu va ramane cu el.

| moneyrumour a răspuns:

Castigatorul sezonului 2 de la Burlacita: Cristian Mitrea i-a furat inima Andreei Mantea
--->> ...ei-mantea/

| moneyrumour a răspuns:

Castigatorul sezonului 2 de la Burlacita este Cristian Mitrea http://www.fashionlife.ro/......ei-mantea/

| ExotikTouch a răspuns:

Spune-mi si mie unde ai vazut emisiunea?laughing