| Andreea_1017 a întrebat:

Cine stie cum aflu cine mi-a spart parola?

5 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Mda, sau ai putea sa iti schimbi parola...Asta daca nu ti-a luat-o respectivul inainte...

| dicualex a răspuns:

Practic e imposibil sa aflii cine ti-a spart parola straight face, si ma rog ce parola?, Yahoo! Messenger, Facebook, twitter, Dai Dumnezeului un "forgot password" si recupereaza-ti parola pierduta

| coszma19 a răspuns:

Parolele nu se sparg se fura, numai cineva care o poate schimba gandeste-te bine cine iti stia parola, si ceva inportat daca introduci de multe ori parola gresita se blocheaza id-ul de messenger, mai bine incearca sa intri direct dupa site-ul lor http://www.yahoo.com

| manolache94 a răspuns:

Odata ce tia spart parola, fii sigura ca tia si schimbat-o imediat, ca doar nu-i pros sa o lase tot asa

| TiMy_Timea_1997 a răspuns:

Poi nu ai de ales... in caz ca tio schimbat cineva parola dai la ramura "Ti-ai uitat parola?" si acolo iti arata... ti-o poti schimba inapoi.