| DeeaInna a întrebat:

Cine stie cum imi activez o cartela pre-pay? Am o cartela pre pay. Si cand mi-am activat-o [ cu 5 euro ], mi-a trimis un mesaj. In mesaj scria ca daca vreau net, trimit mesaj la un numar cu cnp-ul meu. Dar eu nu stiu la ce numar trimit mesajul. Cred ca la 311, dar nu sunt sigura. Ma puteti ajuta? F U N D A! happy

1 răspuns:
| georgyana1398 a răspuns:

Suna la *100# si uitete la promotii sau optiuni si alege de acolo o promotie sau o optiune de 5 euro happy