| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum reuseste Ramona Hanganu sa aiba un asemenea par?

Care este secretul? Sa fie asa "umflat"?!

Vreau si eu love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| BrunetteClaudia a răspuns:

Are parul facut permanent.
happy ea are parul drept de fel.

1 răspuns:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Dupa cum arata,cred ca asa s-a nascut si sigur isi doreste sa-l aiba drept. Asa suntem noi,oamenii,nemultumiti cu ce avem. Nu cred ca cineva si-ar face permanent la un par atat de lung si in felul acela. Este un cret natural,d-aia arata si asa voluminos.
Tu poti reusi sa-ti faci volum la par printr-un permanent lejer (cu bucle mai mari),dar nu stiu ce varsta ai. Daca esti tanara,renunta. Permanentul ataca parul si tu esti in crestere. Poti folosi sampoane care creeaza volum si sa folosesti peria rotunda la uscatul parului. Dar sa nu faci asta des,pentru ca aerul cald al foenului ataca pielea scalpului. Incearca sa fii naturala in zilele obisnuite, dar te poti aranja cand mergi intr-un loc deosebit, la un eveniment.