| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se poate loga la photobucket pentru ca totincerc dupa ce dau la join now dar cand scriu parola si numele spune ca nu am scris tot dar aleg nume de acolo cum imi arata ei si tot nu merge, cum sa fac?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Ca sa te loghezi pe site, trebuie sa treci adresa ta de e-mail la user, apoi sa tastezi parola. Incearca la "forgot your username or password" si o sa-ti trimita parola iar apoi o sa te poti loga cu succes.

2 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Nu cumva iti trebuie e-mailul si parola?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa mia fq si mie prima datathinking dar pana la urma a mers mi-am ales un nume ciudat si a mershappy