| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie hackuri pentru combat arms eu dau fundita celui care merge

2 răspunsuri:
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Haha,aveam Ghbsys,InfinityHacs,si altele,acum nu mai functioneaza niciunul,dar sunt altele ce nu le stiu,nu prea sunt bune,trebuie sa dezactivezi orice antivirus,firewall,Nexon iti afla ip-ul, ti-l blocheaza.Un prieten a trimis e-mail la nexon si zicea ca nu are hack, apoi aia i-a trimis print screen cu folderul unde se afla hackul,laughing deci Nexonul ii intra in Pc+că iti da crash jocul in cateva minute, apoi ei Bann foarte des si nu poti creea conturi ca inainte, trebuie la fiecare creare de cont sa confirmi prin cate un cont de mail.Eu m-am cumintit.