| AndradaDeea a întrebat:

Cine stie jocuri virtuale? gen goodgamedisco,stardoll,imvu, club penguin sau altele dar pot sa fie si descarcate.Cum am zis imvu dar eu vreau jocuri care NU SE DESCARCA! dar da vreti dati-mi si jocuri descarcate.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sofstatics a răspuns:

Ladypopular. Transformice, etc.

| Lavi2002 a răspuns:

Niste joc uri super sunt care se pot deccarca si pe Iphone sa pe Smartphone aceste jocuri sunt farm ville si dragon city

| Lavi2002 a răspuns:

Sa stii ca mai sunt jocuri super online cum ar fi voievodate.ro sau caine virtual

| AndradaDeea explică:

Hmm altele