| JohannaStone a întrebat:

Cine stie niste librarii in Bucuresti in care pot gasi carti de la Editura Leda, editiile acelea de la Bravo? Sunt putin mai mici si mai ieftine si nu au coperti din acelea sofisticate. (as dori sa cumpar Jurnalele Vampirilor de L. J. Smith -romanele originale, nu acelea pe baza serialului, gen Jurnalele lui Stefan-; Cercul Secret de L. J Smith si etc., dar toate acestea sa fie carti mici)
Va rog sa imi spuneti cat mai multe librarii si oarecum adresa sau denumirea lor. Multumesc anticipat!
Funda pentru cele mai multe librarii!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi magazine si pe hartile Google.
In afara de asta, cauta magazine cu ziare si reviste vechi.
Le poti gasi la acelasi pret si la magazine ca Kaufland, Auchan sau Real.
Sau online:
www.shop.libertatea.ro
www.okazii.ro.