| nucaraata a întrebat:

Cine stie sa editeze destul de bine? >: Am si eu nevoie sa imi editeze cineva o poza, va rog frumos, din cauza ca mi-am dezinstalat din greseala photoshop-ul! Raman datoare! :* Daca se ofera cineva, sa ma contacteze pe chat! Multumesc anticipat :* https://www.facebook.com/snoopy.deea

1 răspuns:
| catinque a răspuns:

Pot eu și fără photoshop. Am alte programe. Dar nu mai am facebook. Dacă vrei îmi poți da cerere de prietenie pe TPU și apoi îți dau eu adresa mea de e-mail.