| Bafta321 a întrebat:

Cine stie sa sparga parola facebook am nevoie urgent dau funda la raspunsurile folositoare!

Răspuns Câştigător
| amyamy a răspuns:

Iti trebuie e_mailul in primul rand, e_mailul pe care s-a creeat adresa de fb, apoi iti trebuie si parola de e_mail a persoanei respective, care bineinteles e diferita de cea de la fb, apoi e floare la ureche big grin imi pare rau numai asa poti modifica parola, da nu o poti sparge, practic nu ai cum, doar daca eventual sunt hackeri care se pricep bine ca sa o "sparga"! daca stii e_mailul si parola e ok daca nu imi pare rau sad

1 răspuns: