| sabyna_6727 a întrebat:

Cine stie siteuri de genu stardoll in limba romana sau in alta limba?

Răspuns Câştigător
| anca2903 a răspuns:

Www.missbimbo.com E foarte tare jocul.;)

10 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Batranul google stie asta:
Trebuie doar sa ii dai cautare avansata, de acolo sa alegi site-uri similare cu site-ul tau si vei descoperi cam 200 de site-uri similare.
iata rezultatul cautarii
http://www.google.ro/......tp?/search

| IceWhisper a răspuns:

Stiu eu un site:www.ejocurifete.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:Zd-0hX1lh54J:www.i-dressup.com/+&cd=2&hl=ro&ct=clnk&gl=ro&client=firefox-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol stiu unu cool : http://www.ourworld.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ubiworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurifete.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ladypopular.ro/

| sabyna_6727 explică:

Va rog am nevoie de siteuri pentru fete cu papusa virtuala cumperi haine ai casa ta etc cine stie sa ma ajute plzzzzzzzzzzzzz

| melisa_8436 a răspuns:

Stiu ca mai este un alt gen de stardoll in limba romana de ex: lady popular