| RozBombon12 a întrebat:

Cine stie un generator de like-uri gratis?

Dau FUNDA happy

7 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Nu cred ca exista unul gratuit.

| CreaţaWsz a răspuns:

Copii obsedati de like-uri.
https://www.facebook.com/likeuri.pentrutoti.7?fref=ts Poftim, dai add.;)

| ElGreco21600 a răspuns:

straight face mama frate obsedati de like-uri pentru voi like-urile sunt cv gen heroina... Pana mea

| alexalexa2000 a răspuns:

Generatoarele de like-uri îți pot fura contul.Eu îți recomand să nu folosești. Dacă ești popular,super,atunci strângi like-uri sau la poze interesante cu descrieri profunde de dragoste etc, dar dacă nu, asta e, dar nici cerșeala nu este o metodă. Poți să iei asta ca pe un sfat, dar oricum se va observa că folosești generator pentru like-uri big grin.

| IngerasulMicutz a răspuns:

Off...mai bine nici un like decat sa folosesti un generator de like-uri...practic iti dai singur like de mai multe oritongue

| Mirel2000 a răspuns:

Cum sa nu existe? O pagina gratuita si foarte buna este http://goo.gl/7pCTgk
Faci cont si primesti ceva bonusuri. Intra si pe pagina lor de facebook sa iei cupoane pentru conturi VIP