| TBS1994 a întrebat:

Cine stie unde se organizeaza campionate de pool pe messenger?

2 răspunsuri:
| TBS1994 explică:

Eu ma refeream la altceva, ziceam ca daca se organizeaza campionate de pool adica mai multi jucatori sa se stranga pe un site si acolo sa se faca echipe pentru a juca pool pe mess... laughing

| adriana18 a răspuns:

Deschizi casuta celui cu care vrei sai joci si sus in dreapta scrie "activities", dai pe sageata si "view all activities" si apare si pool si" start', that's all. happy spor!