| krysy a întrebat:

Cine urmareste emisiunea Ultimate Survival?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Euuu...si imi place foarte multlove struck mi se pare foarte educativa si inveti destule lucruri din ea.Chiar daca as fi eu in locul'supravietuitorului'nu as rezista mai mult de o ora.Cred ca as muti de frica mai multlaughing dar am invatat destule lucruri din ea...

4 răspunsuri:
| JustMe_3798 a răspuns:

Buna, eu o vizionez cam demultisor, dar Survivor Disaster e mai interesant dupa parerea mea happy

| krysy explică:

Este super tare emisiunea o urmaresc in fiecare seara ...Am vazut ca o sa inceapa un nou sezon Tehnici de supravietuire Urbana...Cred ca va fi super tare

| Sweety_3695 a răspuns:

Cea de pe Discovery nu? euhappy. in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am9 ani dar imi place