| pwwps a întrebat:

Cine va place mai mult din THE VAMPIRE DIARIES (Damon sau Stefan)si cu cine doriti sa ramina Elena?

4 răspunsuri:
| KoRoGirl a răspuns:

Cu Stefan, normal pentru ca fac o pereche asa de frumoasa, pentru ca se inteleg minunat si se vede ca sunt indregostiti unul de celalalt

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie mi-ar placea ca Elena sa ramana cu Damon, mi se pare ca fac o pereche faina. tongue Da' cred ca pana la urma ramane cu Stefan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu damon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Damon happy, si mi-ar placea sa ramana cu Elena, dar sunt sigura ca la final tot cu Stefan va ramane