| Cornelia89 a întrebat:

CINE VREA SA DEVINA REPREZENTANT AVON? Nu conteaza daca nu ai 18 ani poate sa fie mama ta pana implinesti tu varsta de 18 ani. iti trebuie doar o copie de pe buletin si atat. Te voi ajuta daca nu vei sti ce trebuie sa faci, chiar daca nu iti merge calc, iti voi trimite eu comenziile la tine acasa, astept mesajul vostru. daca doriti sa deveniti reprezentant AVON

1 răspuns:
| c0cuta a răspuns:

Am 15 ani si chiar vreau sa devin reprezentant avon am mai avut colegi/e care erau reprezentante avon si faceau un profit bunisor dar nu cred ca e asa si in cazul baietilor...In fine spune-mi tu daca ti-a prins bine sa fii reprezentant avon...(adica ai facut ceva bani in plus)asta in cat timp? te rog raspunde-mi cat mai repede!
si daca doresti da-mi si mie funda!