| IrinaAniri a întrebat:

Cine vrea sa il trec pana la level 10 la lady popular? >sickam invatat o noua smecherie. daca vrea cineva sa imi zica messu lui, nu va schimb parola(dar daca nu ati mai intrat pe el de muult nici nu mi le mai dati ca nu merg), stati linistiti, nici nu cred ca se poate (sa fie conturi de peste level 5, ca eu de level 4 trec greu)

1 răspuns:
| KiduuHereXp a răspuns:

. Mda. Si cine crezi ca se oboseste sa iti dea tie contul' si sa-i schimbi parola? raised eyebrows Hai ma. Pe cine pacalesti?