| lollipopzz a întrebat:

Cine vrea sa-mi fie prieten pe Vanatoarea de vampiri Kubeti Garlic sa se inscrie si sa dea click aici: http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=22335

28 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Am 112 usturoi si 3 insigne si sa stii ca as vrea sa iti fiu prietena pe mine ma cheama in kubeti dianaalina sau numele de utilizator dianaalina2006

| ღmirunikaღ a răspuns:

Am 4 insigne si 300 de puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati usturoi ai eu am 33 am inceput abia vineri seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 1369 de usturoi si 7 dubluri interesata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mpetre90 ok prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 207 si ieri am inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa fimparteneri la acest joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare
Cum poti sa ii adaugi pe altii ca prieteni?
va rogg spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am nevoie de "Apă sfinţită","Usturoi","Tulpină de trandafir","Puterea vrăjitorului", id:didu. punct
am dubluri:oglinda, tarus, soare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall doresc insigna soare dau scut sageata de argint puterea vrajitorului apa sfintita tarus id andreaswwe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff cauta-ma si pe mine happy sunt Disy.am inceput si eu.la cate masele mi-am spart mancand kubeti sper sa castig cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea insigne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea sa faca schimb sa intre pe id Robertto54

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=38270

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va numiti pe facebook? numele meu pe facebook ''Razvan Kiorean''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=40046 am dubluri apa sfintita si 1223 puncte nume tuty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de cartea de vraji urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde imi apare prietenii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| bianca2011 a răspuns:

As vrea sa iti fiu prietene am 607 usturoi si7 insigne si 3 dubluri
codul pentru soare este 15603810e1 username al meu este bianca2011

| Vladiutz a răspuns:

Salut uite imi trebuie sageata de argint dau in schimb oglinda, tarus sau soare id:vladut_tare

| Razvanutz a răspuns:

Cum adaug prieteni?
in joc
ca nu stiu numai de pe FACEBOOK

| Larrymik a răspuns:

Bunaa.nu stiu cum sa adaug prieteni pe kubeti garlic.imi spune si mie cineva cum? cine vrea sa facem schimb de dubluri? am nevoie de insigna oglinda si ofer scut, usturoi, soare, sageata de argint si puterea vrajitorului. astept raspuns:*

| Emanuel99emy a răspuns:

Eu Emanuel99emy
cum fac

| maryustrk a răspuns:

As dori si eu scut si ofer usturoi sau apa sfintita add id yoo_maryus_90