| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa ne ajutam cu creditele la imvu sa intre aici sa-mi ia id. lor3na_009

2 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

big grinsper ca nu e o gluma.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o gluma. Am nevoie de credite. Am incercat cu myyearbook.com si nu ma lasa sa intru de nici o culoare. Deloc. Mi-o facut alte fete cont si cand intru nu ma lasa imi cere un cod si nu ar trebui. Deloc nu ma lasa. Ala nu e o solutie. Si ma gandeam ca mai sunt oameni care vor. Deci? Sau daca mai stiti site-uri unde pot face credite. Inafara de myyearbook.com. Va rog. Si ala cu catalogul imvu stiu si eu.