| anonim_4396 a întrebat:

Cn a fumat multe feluuri de tigari imi poate spune care sunt mai bune. La gust... :-D

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Niciunele. Nu te apuca de fumat! Doar pentru ca o fac si altii nu inseamna ca e "cool", dauneaza grav sanatatii si buzunarului (sunt ex-fumator, ajungeam la 300 lei/luna pierduti pe tigari).
Daca nu ai un obicei prost, de ce sa il apuci?

| ManKind a răspuns:

Mie unul cel mai mult imi place Kent 8. Dar am fumat foarte multe feluri de tigari si pot spune ca si Dunhill sau Kent Nanotek au un gust bun.