| stragery a întrebat:

Cn este de acord ca Jocurile MMOPRG :9dragons, run of magic, cabal, metin2, 4story, Perfect world.La anumiti copii provoaca dependenta eu am un var care daca nu joaca metin 2 doua zile face crize
ai afecteaza pshic si ai marginalizeaza de restul lumii.Sunt bune dar in cantitati mici pe zi 1 ora max
Parerea voastra >conteazaFUNDA

1 răspuns:
| Kalyn a răspuns:

Io nu stiu cum gasiti chiar cele mai idioate si mai stupide jocuri sa jucati...si ink mai faceti si crizelaughing nu sunt de acord deloc cu aceste jocuri, eu prefer Silkroad Online, Soul of the Ultimate Nation, Lord of the Rings Online, Runes of Magic, etc. (jocuri cu adevarat frumoas realizate si care au cel putin habar ce inseamna un MMORPG) si da joc intre 1 ora si 3 ore max dupa aceea ma plictisesc si ies afaralaughing