| shtephie a întrebat:

Cn stie cum se numesc melodiile din timpul telenovelei"Iubire si onoare"?
Este una gen rock si una cand a fost scena de dragoste intre Amir si Ilinca?
funda marehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonard cohen "a thousand kisses deep" si nikelback "i wanna be a rock star".

44 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Leonard cohen "a thousand kisses deep" si nikelback "i wanna be a rock star"

| shtephie explică:

Din timpul telenovelei happy

| shtephie explică:

Da si mai e una rock happy mc.

| ladymadda a răspuns:

Asta e melodia cu care incepe telenovela. http://www.youtube.com/watch?v=vGZaB6DSJu8 nu stiu daca asta o cauti. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le cautam happy
stiti cum se numeste aia rock care apare de obicei cand e adela popescu? big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste piesa de de gen rock din iubire si onoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia aia roc baaaaaa? sa zica cineva fmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ****:X pentru răspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodile din iubire si onoare, e una frumoasa canta o femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nickelback - Rockstar mai e si asta, da nu aia rock frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loolipup si melodia de la dan balan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia aia pe care o canta o femeie araba banuiesc ...cand se duce amir cu ilinca in egipt si se plimba prin targul acela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia folosita pe fundal in videoclipul asta http://www.youtube.com/watch?v=pX0rDfKWGrI minutul 12...plz:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine!? vreau sa stiu si eu cum se numeste mel aceea lenta cand sse intalneste amir cu ilinca, este arabeasca lenta cantata de o fataaaaaa! msssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Praf in ochi-locul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine!? vreau sa stiu si eu cum se numeste mel aceea lenta cand sse intalneste amir cu ilinca, este arabeasca lenta cantata de o fataaaaaa! msssss

asta este ceea ce as dori sa aflu si eu ...multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cat am putut sa caut mel astalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa stiu melodia care este pusa atunci cand sunt secvente triste mai ales secvente cu ilink. o mel lenta fara cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FxvPx3pcbtw&feature=more_related asta e mel in araba cantata de o femeie in timpul scenelor dintre ilinca si amir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonard Cohen - I'm your man [mai este si melodia astabatting eyelashes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cumva cum s enumeste una e lenta si zice salam alecu in ea asa incet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu melodia http://iubiresionoare.acasatv.ro/episoade/episodul-1-2/4.html de la minutul 32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum se numeste melodia aia car canta in iubire si onoare la club cu baiatu ala numai un baiat canta si la nunta lui coco?

| andra_2561 a răspuns:

Shakira - Ojos asi asta?

| MarinaElkhatib a răspuns:

Da imi zice si mie.cum.se.numeste.melodia.aia.din.iubire.si.onoare.cand.da.secvente.din.urmatorul.episod.e.o.melodie.de.apocalipsa.asa.va.rog.spuneti-mi.si.mie.cine.stie.cum.se.numeste.plss

| MarinaElkhatib a răspuns:

Da imi zice si mie cineva, cum se numeste melodia aia din''iubire si onoare" cand da secvente din urmatorul episod este o melodie de apocalipsa asa va rog spuneti-mi si mie cine stie cum se numeste plss

| larisahidecuti98 a răspuns:

Voi stiti cum se numeste melodia trista din iubire si onoare in episodul 130 este cand il gasesc pe victor

| gabitzuxxl a răspuns:

Vreau sa stiu cum se numeste melodia din episodul 69 de la nunta lui