| mistikk a întrebat:

Colega mea se tine dupa c**u unui tip iar el no baga deloc in seama iar ea nu intelege o inseala cu toate fetele el greseste si ea ii cere scuze dar el nici macar asa no baga in seama ea plange dupa el iar lui nu-i pasa deloc si el i-a zis ca nu vrea sa mai fie cu ea ca relatia lor nu a fost pe bune si a fost doar pentru a ma face pe mine geloasa (am uitat sa mentionez el e fostul meu iubit)dar aia se tine dupa el deci nu-s ce e de facut eu vreau sa ma impac cu el si chiar nu pot atata timp cat asta se tine dupa el ca maracinele... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| portocalăăă a răspuns:

Ppooii.
poti sa'i arati intr-un fel ca nu'i pasa de ea.
sau sa-i faci o poza cand se saruta cu altcineva.
daca asta nu merge. spune-i in fata ca vrei sa te impaci cu el, sa va lase in pace

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Ce sa faci tu? Pai nu prea ai cum sa o convingi sa renunte. Va trebui sa o lasi in pace si cu timpul isi va da seama singura. Va fi o lectie de viata pe care o sa o invete singura pana la urma.