| foroyarmark a întrebat:

Concursuri online cu voturi... adevarate? nu stiti careva un concurs. Acum 2 luni toate lumea dadeau massuri pe messenger da acum nu mai gasesc niciunul si as vrea sa vad daca chiar castig

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Adica tip "pay-per-click" dand click pe reclame pe internet si te duce de colo colo...SUNT SCAMATORII. Am incercat toate si crede-ma nu am scos nici un sfantz din cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un concurs cu premii de 8 martie. dai linkul mai departe pentru vot si poti castiga:
http://www.loxodonta.ro/concurs/concurs_de_8_martie_loxodonta_15