| Lolinuca a întrebat:

Cred ca am apendicita.
De cateva zile am simptomele pe care le prezint sunt: crampe în zona abdomenului,ba sunt constipata ba am diaree,ieri am avut putina febra,ma doare când stau pe scaun,
Îmi trece pentru puțin timp îmi apare iar, nu am pofta de mâncare..am niște înțepături în partea dreapta.
Mi a întârziat menstruația câteva zile dar nu cred ca ar fi venirea menstruației atât de dureroasa.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aia nu-i apendicita, ci constipatie!

Apoi menstruatia nu intarzie de la crampe de burta, nici de la constipatie si nici macar de la apendicita, dar poate intarzia de la sex neprotejat si sarcini neplanificate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu ai.

| 120bulevard a răspuns:

Apendicita apare doar cand ai dureri intepatoare si insuportabile in partea din dreapta jos care apar imediat ci nu urca treptat in durere, ce ai tu se numeste o probabila constipatie care se rezolva foarte usor prin consumarea lichidelor si a laxativelor, daca problema persista ar fi indicat sa consulti un doctor.

| 199onur7 a răspuns:

Pai si la medicul de familie nu vrei sa mergi? -_- vrei sa stai asa Doamne ferește până pățesti ceva