| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o problema. Mai mereu am impresia ca toata lumea vorbeste despre mine, ca toti se gandesc la mine, la ce fac la ce gandesc despre ei. Sunt foarte egocentrist ce-i drept dar mai am si momente de sinceritate ca acesta cand realizez cat de mult ma insel, ca pe nimeni nu intereseaza persoana mea catusi de putin. Nu o spun ca o aroganta, eu chiar imi fac griji pentru ca stiu ca nu sunt perfect si nu vreau ca defectele mele sa fie in centrul atentiei. De ironii nu am nevoie ca am destule persoane care ma aduc cu picioarele pe pamant.

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Frate ce e rau daca vb cineva despre tine?thinking te baga in seama
Si tie ti se pare ca ai cateva defecte sh de aceea crezi ca nu stiu cine vb despre tine...Dar tine minte:"Nimeni nu este perfect"

| bogdan_5596 a răspuns:

nu ca sa te aducem cu picioarele pe pamint ai pus intrebarea? esti un mare mincinos, te dai un minor cu gagica si te plangi ca nu aveti unde sa o faceti dar apartament cu 2 camere intr-un complex rezideential si 50000 de euro ai, cineva te-a informat prost, nu asa se agata fetele