| f a întrebat:

Cred ca un baiat mi-ar da niste raspunsuri mai bune, dar ma pot ajuta si fetele
Este un baiat in clasa cu mine pe care il plac din clasa a 6-a (eu fiind a opta acum), am fost de 2 ori cu el dar lucrurile nu au mers cum trebuie, dar niciodata nu am incetat sa il simpatizez. Am vorbit foarte mult cu el si mi-a zis ca el mereu se indragosteste primavara asa ca am decis sa stau mai mult timp cu el incepand din luna martie.Nu vreau sa stiu daca simte acelasi lucru fata de mine(din nou), dar de la o vreme a inceput sa ma tot jigneasca, dar dupa ce vede ca ma supar spune ca glumeste, ma tot enerveaza ca a inceput sa arunce cu covrigei in mine(de obicei dadea in celelalte colege) si incearca ca mai tot timpul sa fie cineva cu noi cand suntem singuri(avem acelasi drum spre scoala)... Vreau sa inteleg ce i se intampla... S-a saturat de mine? Ma uraste?

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Salut! Nu cred ca te uraste. dar probabil stie ca tu tii la el si poate vrea sa-ti arate ca nu ve-ti fi iar impreuna.nu vrea sa crezi ca el te place sau ceva de genul.acum depinde si de temperamentul fiecaruia...
Bye!kiss

| yomya a răspuns:

Salut stefan are dreptate...acest baiat nu te place dar nu pot spune ca te uraste astea sunt niste sentimente extreme.Si una este sa simpatizezi si alta este sa iubesti iubirea este ceva mai special si asta NU se intalneste cu orice baiat trebuie sa fie o simpatie foarte profunda din partea la aman2 ca sa se ajunga la iubire, eu zic sa il lasi deoparte pe acest baiat pentru ca nu te merita si ar trebui sa invete sa se poarte inainte sa intre in gratiile tale...cu o fata nu trebuie sa te porti cum se poarta el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt Stefan. Eu cred ca acest baiat nu te place deloc si in primul rand nu este maturizat deloc, scapa de el nu este singurul pe planeta asta, si daca el crede ca este grozav sau cool sa injuri o fata atunci mai are de invatat multe de la viata. Crede ma nu e de tine, sa nu crezi ca daca este frumos este si bun si la varsta ta ai putea sa mai astepti, ai toata viata in fata si vei intalni multi de genu. Sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu te place. Dar se poarta foarte copilaros pentru un baiat de cls 8. Ii dai prea multa atentie si de aceea se poarta asa. Sfatul meu: Nu-l mai baga in seama si filtreaza cu alti baieti pentru a-l face gelos. Dupa aceea isi va da seama ce a piedut dar regretele sunt prea tarziiwinking. Asa ca mergi inainte pentru ca el nu e singurul baiat din lume. big grin happy