| Maduu200 a întrebat:

Credeti ca ar putea rezista o relatie la distanta de exemplu cu o distanta de la Bucuresti la Timisoara, e doar un exemplu?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oooooooo! Cum sa nu! Prin telefon. Va tine pana maine.

| Deliciouscupcake a răspuns:

Da,depinde de ce fel de persoană e băiatul. Cu majoritatea, nu prea merg relaţiile la distanţă, nu mai au răbdarelaughing.

| Melcul a răspuns:

Eu unul nu cred ca relatiile la distanta rezista.Din propia experienta.

| Biancaalone a răspuns:

Da,totul e posipil! Tine minte ca distanta e pentru a-ti fi dor nu pentru a insela!

| TeddySykes a răspuns:

Orice relatie poate rezista,atata timp cat cuplul se iubeste cu adevarat. Daca iubitul te iubeste mult si tine la tine,se va gandi tot timpul la voi, dar nu il va durea, deoarece iubirea lui pentru tine este ca un scut. Deci, orice relatie rezista, daca cuplul se iubeste mult.