| DeeDee_1845 a întrebat:

Credeti ca as putea sa port...ca tinuta pe timpul zilei... un tricou negru cu o camasa in carouri albe si negre, cu pantaloni scurti de blugi, dres negru si tenesi gri cu tinte? Adica ar arata bine sau ar fi prea exagerat?batting eyelashes
Cel mai bun raspuns primeste >funda!big grin

Răspuns Câştigător
| SuntFata a răspuns:

Hey salut...da cred ca ar arata minunat cat timp camasa are maneci scurte.camasa in carouri albe se potriveste cel mai bine cu ceva negru sau gri[preferabil un maiou ca sa nu te incalzesti prea tare], pantaloni scurti de blugi [de culoare deschisa preferabil] merg foarte bine cu dres negru [doar sa nu te incalzesti, merge si un dres alb daca ai] tenesii gri la dres negru merg de minune decicred ca o sa iti stea minunat [in nici un caz nu-i prea exagerat]pwpici sper ca te-am ajutat [ mama a fost stilist si m-a ajutat sa combin multe haine sa le aleg pe cele mai bune si am invatat de la ea si acum sper ca pot sa ajut si eu pe cineva ]pa (funda?)

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dres negru.hmm,mă gândesc că o să mori de cald pe timpul zilei,dar adcă tu te simţi bine,este oke.
Tricoul negru,ar putea fii un maieu gri, iar cămaşa în carouri sper că este cu mânecă scurtă.
Nu ar arăta prea exagerat, dar cel mai important este să te simţi tu bine!

| marlanuu a răspuns:

Cel mai important e sa te simti tu bine, nu conteaza ce cred ceilalati atat timp cat tu semiti foarte ok. daca te imbraci cum zic altii, atunci nu mai esti tu!

| AddXf a răspuns:

Da,dar poti inlocui tricoul negru cu un maiou > funda? happy

| DeeDee_1845 explică:

Pai da...camasa are maneca scurta...si cred ca o sa'mi pun un maieu gri pana la urmahappy. Multumesc mult.>big grin