| Nasdf a întrebat:

Credeți că dacă abordez fete pe strada e bine?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu și nu te sfătuiesc sa faci asta! Știai ca exista exista tari care te amendează prin simplul fapt ca ai fluierat o făta pe strada! Încearcă intr-un parc pe o banca sau intr-un club sau la școală!

| MistarGoGu a răspuns:

In 80 % din cazuri te Poti alege cu niste vorbe " de dulce " vreo 2-3 seturi de palme sau pumni sau maxim un dosar penal pentru Hartuire!
Ia Încearcă si vezi ce iese! Totusi iti rămân 20 % sanse de " reusita "!

| BobTheCat a răspuns:

Depinde. Daca le abordezi in mod civilizat si politicos, pentru a pune o intrebare (de exemplu, daca vizitezi un oras nou si ai nevoie de indicatii), este ok. Totusi, daca faci asta necivilizat si din motive indecente, clar nu.