| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca daca nu fumez sunt fraier?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Cu siguranta ca nu.Fiecare om are dreptul sa decida ce vrea sa faca in viata, nu trebuie sa te influenteze alegerile altora si cu atat mai putin indemnarile lor de a te apuca.
Daca nu vrei, nu trebuie sa o faci, in plus este si sanatatea ta in joc, nu esti mai "tare" daca fumezi, ci mai putin istet.
Enjoy!

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles ca nu.Nu fumatul sau lipsa lui vorbeste despre caracterul cuiva.E foarte important sa ai taria de caracter sa fii mereu tu insati caci numai asa vei avea in jurul tau acei oameni cu care te simti bine si in largul tau. Facind ce nu-ti convine indiferent despre ce e vorba iti pierzi identitatea si poti fi f usor si mereu manipulat.

| uiteasa a răspuns:

Nu, as putea spune ca esti fraier daca o faci doar pentru anturaj

| TronicX a răspuns:

Cel mai mare fraier este atunci cand fumezi, ca odata ce te apuci asa ramai, si peste cativa ani o sa arati rau de tot Fundabig grin

| neutrino a răspuns:

Nu. Invers da.

| 1Mihai1 a răspuns:

Nu! În niciun caz, din contră, nu eşti fraier.
O seară plăcută!