| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Credeti ca e adevarat ca atunci cand visezi o persoana aceasta s-a gandit la tine in ziua respectiva sau daca tu te-ai gandit al o persoana mult, ea te va visa in acea noapte? Sau credeti mai degraba ca visezi o persoana doar pentru simplu fapt ca este in inima ta si te gandesti mult la ea, chiar si inainte de a adormi? Intreb asta pentru ca eu il visez uneori pe fostul prieten(nu noapte de noapte), dar pe actualul nu prea. Daca il visez pe fostul inseamna ca el se gandeste la mine sau sunt doar aberatii? funda love struck

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Parerea mea este ca tu inca te gandesti la el si de aceea il visezi. Visele reprezinta subconstientul nostru, ceea ce ne framanta, gandurile ascunse. Analizeaza un pic situatia, gandeste-te ce simti pentru actualul prieten si ce simti pentru fostul, poate inca mai simti ceva pentru el in subconstientul tau sau poate speri la o impacare. Succes!

4 răspunsuri:
| Bibiancabibi a răspuns:

Nu stiu, si nu prea cred in chestii de genu` acela! cu ma gandesc la tine si incepi sa sughiti sau ceva gen`!
Cred ca tu iti aduci aminte de clipele cu el si atunci este foarte normal sa il visezii! [ parerea mea! ]
>big grin

| paynehunter a răspuns:

Nu.Subconstientul tau a memorat momentele,, unice'' traite impreuna cu el, iar acestea se uita foarte greu, chiar daca incerci sa le uiti, subconstientul tau nu vrea, este posibil si el sa te viseze pe tine, dar nu din cauza ca tu il visezi pe el, ci pentru ca tu ai insemnat ceva pentru el, fie acel ceva rau sau bun.

| dfcsb97 a răspuns:

O visesi din vauza ca acea persoana este inca in inima ta sau tu te gandesti mult la ea... asta nu inseamna ca s-a gandit si acea persoana la tine

| lau_2161 a răspuns:

Cred ca se gandeste la tine