| beluskaman1962 a întrebat:

Credeti ca Iphone 5 se poate reduce de la 2899 lei de Black Friday pe la pretul de 2400? Funda! Sau daca nu ziceti-mi va rog cat credeti ca se poate reduce

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare magazin isi stabileste reducerile si le face publice doar in ziua respectiva, insa din experienta datilor trecute produsele cautate nu sunt la reducere precum iphone 5.

| Radu284 a răspuns:

FFS. nu scrie in regulament sa nu pui intrebari la care numai mama Omida poate raspunde? De genul: "credeti ca ma voi casatori cu Gigel?"?