| coopilluu a întrebat:

Credeti ca justin bieber poarta prea exagerat pantaloni largi http://www.youtube.com/watch?v=LoupDyrU-ys&feature=relat ed?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Clar ca da! Ar trebui sa mai stranga cureaua ca i se vad boxerii nesimtitului! Ce daca e vedeta, inseamna cumva ca poate sa arate fundu' cui vrea?! Eu una nu cred.winking

10 răspunsuri:
| unione a răspuns:

In schimb cred ca e f dobitoc si incult copilul asta...
Nu il stiam si nici nu vroiam sa il stiu... dar, am gasit pe net 2 filmulete, unul cand iesea dintr-un hotel si a dat cu capul de usa rotativa iar celalalt intr-o emisiune reporterul il intreba ce parere are despre un sportiv german. la care dobitocul spune ca nu stie ce inseamna cuvantul ''german''
E grav daca aceasta caricatura e idolul copilelor din ziua de azi...

| ReveuseKaari a răspuns:

Ce penibil I don't want to see. Nu mi se pare deloc atractiv.

| Domyno a răspuns:

Asta e cea mai mare porcarie legata de Justin Bieber alias. Justin Biberon! rolling eyes
Deci chiar nu inteleg intentia lui, vrea sa ne arate culoarea boxerilor lui, sau care e faza?!?
Iar freza aia a lui... pfff, cred ca maica-sa in confunda mai mereu cu mopul din baie!

| Blue_2059 a răspuns:

Eu nu-l judec.Fiecare cu stilul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma fiecare se imbraca cum ii place'...eu totusi nu m-as simti confortabil daca mi-ar iesi jumatate din fund pe afara.
Dar cum am mai zis.fiecare cu ale lui'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca asta e stilul lui si ii vine si bine, nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poart prea exagerat pantaloni largi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I nesimtit nu cred ca fanii lui merita sa le arate curu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge videou! neai dat un video care nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup