| yonutzu_8357 a întrebat:

Credeti ca la balul bobocilor o sa fiu mai bine privit in imbracat costum sau imbracat spot(preferabil alb)mie nu prea imi place sa port costum si de obicei ma imbrac mai mult sport

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Dar nu e neaparat nevoie de costum.sunt de ajuns o pereche de ginsi si o camasa dar nu foarte eleganta. din aceea cu dragon pe spate, sti tu la ce ma referwinking. si eu am fost boboaca anul trecut si cel care a castigat a fost imbracat in ginsi si tricou, deci nu conteaza atat de mult imbracamitea.conteaza mai mult ceea ce faci si cum faci fata probelor. fa toate acestea daca participi la concurs, daca nu chiar nu e nevoie in nici un caz de costum, deoarece daca vei merge sa dansezi i costum nu te vei simti bine (mai ales ca nu esti obisnuit)si vei avea senatia ca nu poti sa te misti. daca mergi la dans fara sa participi la cocurs atunci sut suficienti o pereche de ginsi si un tricou mai specia.mult succes in noul an si sper sa ai parte de colegi la fel de detreaba si nebuni ca ai mei. te pup si succes

14 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Mersi pentru fundita:*

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La costum e mai bine.

| SweetCandy a răspuns:

Nu mai, imbraca-te in costum e de bun gusthappy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa-ti pui blugi, o camasa sau un tricou si un sacou sport pe deasupra. In felul asta impaci si capra, si varza.

| Andreeagen a răspuns:

Tenesi Blugi Camasa ar da pefect... sau si un tricou cu un sacou Se poarta... App daca optezi pentru camasa sa nu fie elegantahappy
Succes!

| alexdop21 a răspuns:

Pai combina sportul cu costumul mai ales ca se poarta mult bussines casual anul asta

| dada a răspuns:

Camasa si q blugiwinking

mii se pare cel mai ok

| Delisha a răspuns:

Fa si tu un sacrificiu o seara.imbraca-te in costum...

| just4fun_8801 a răspuns:

Imbracat sport? te duci la balul bobocilor sau la antrenament? te imbraci cum iti sta mai bine

| gabriela_7862 a răspuns:

Dragul meu, in afara cazului in care concurezi si trebuie sa te imbraci in costum, nu vad de ce n-ai putea sa te imbraci sport. eventual, ca si compromis, ai putea alege blugi si o camasa(alba, daca zici ca-ti place albul). cel mai bine ar fi, insa, sa te consulti si cu colegii tai, sa fiti in ton. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferant cum te vei decide sa te imbraci, ochi critici tot vor existabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenisi alb negru.
Blugi negri.
Camasa din aceea cu manecile scurte si nasturii la maneca. Stil Emo asa:d.intelegi u ce vreau sa zic.
sau.
Tenisi.
Blugi.
tricou
Sacou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa un sacrificiu sa te imbraci in costum.
1. pentru ca nu te vei simti bine si vei arata ca nu porti costum de obicei.ca ti. e straina tinuta
2. pentru ca s.ar putea sa fi printre singurii imbracati asa.in club.nu se mai poarta asahappy
Distractie placuta:*!

| BartSimpson a răspuns:

Tenisi alb negru.
Blugi negri.
Camasa din aceea cu manecile scurte si nasturii la maneca. Stil Emo asa:d..intelegi u ce vreau sa zic.
sau..
Tenisi.
Blugi.
tricou
Sacou