| marianamay a întrebat:

Credeti ca langa cine iti este scris sa fii asa o sa fie?
PS.Credeti in destin?

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu cred asta! Dacă eu vreau să fiu cu Y, el mă place, eu îl plac, însă destinul nu ne lasă să fim împreună, ar trebui să-l accept pentru că așa spune mărețul destin? Categoric nu!
Voi fi lângă cine voi dori eu oricând, oriunde!

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Nu, nu cred în destin.

O seară bună!

| sublime89 a răspuns:

Nu cred. Depinde de actiunile fiecaruia si de deciziile pe care le iei.

| Vans a răspuns:

Nu cred în destin, cum nu cred în horoscop, ştirile de la ora 5 sau meteo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destinul ti-l faci singur happy

| motan444 a răspuns:

Destinul ti-l faci tu cu mana ta
cum iti asterni asa dormi

| Lolităăăă a răspuns:

Destinul ti-l faci tu. Depinde de tine nu ce zic altiilaughing

| MykaElla1 a răspuns:

Dupa ce am facut cont pe site-ul ala pe care l-ai dat ce trebuie sa fac