| alexandru_8389 a întrebat:

Credeti ca nini se mai difuzeaza?

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Eu sper ca da crying(!
Dar am vazut ca pe Disney Romania se difuzeaza din 2010 pana in 2011 crying(!
Cred ca mor!
Dar Florencia B. ( Nini) a filmat din 2006 pana in 2010 deci 4 ani!
Nu are cum sa dea tot intr-un singur an!
Deci sper sa se mai difuzeze dar e ceva fag pentru ca nu prea cred.
Eu m-am uitat pe program si scrie ca maine la ora 21:30 este Nini ca de obicei! O sa ma uit sa vad ce e! Dar s-ar putea sa fie episoadele de la 2 noaptea mutate la 21:30.
Sper ca nu crying! Chiar daca sunt ma uit la ele din nou laughing! Imi place prea mult si oricum le-am uitat!

| alina404 a răspuns:

Da se mai difuzeasa dar seara cam pe la 11 10:45 nu stiu sigur